نتایج جستجو برای عبارت :

رخت آویز جادویی واندر هنگر

رخت آویز جادویی واندر هنگر

ویژگی هایرخت آویز جادویی واندر هنگرقابل استفاده بر روی هر نوع جا رختیحجم کمد لباس شما را 3 برابر می کندلباس ها طبقه بندی شده و دیگر چروک نخواهند شددیگر با مشکل کمبود فضای کمد لباس روبرو نیستیدوسیله ایی ایده آل برای آپارتمان ها، خوابگاه ها و مکانهای کوچکبرای نگهداری لباسهای فصلی به اندازه کافی جا دارههمچنین برای کیف و کمربند نیز مناسب استبا خرید یک پک 5 تایی رخت آویز جادویی واندر هنگر لباسهایتان را تقسیم بندی ک
Wonder Woman: Bloodlines 2019 1080p BluRay,انیمیشن واندر وومن: بلودلاینز,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی فیلم Wonder Woman: Bloodlines 2019,دانلود رایگان انیمیشن Wonder Woman: Bloodlines 2019,دانلود زیرنویس فارسی Wonder Woman: Bloodlines 2019,دانلود فیلم زن شگفت انگیز: خطوط خون,فیلم Wonder Woman: Bloodlines 2019 دوبله فارسی,کارتون واندر وومن 2019,
ادامه مطلب
Adventures on the Red Plane 2016,BluRay,دانلود Adventures on the Red Plane 2016 720p,دانلود انیمیشن Adventures on the Red Plane 2016,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود کارتون ماجراهایی در هواپیمای قرمز 2016,دانلود مستقیم انیمیشن Adventures on the Red Plane 2016,دوبله فارسی,زبان اصلی,کلیف هنگر,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
بازی محبوب و فوق العاده زیبای لگو بتمن از استودیوی مطرح Warner Bros برای دستگاه های اندرویدی است کهدر مارکت عرضه شده است .در این نسخه از بازی بتمن به همراه رابین به دیگر قهرمانان DC از جمله سوپرمن، واندر ومن، گرین لانتر و غیره ملحق شده تا جلوی ویرانگری گری Lex Luthor و Joker را در شهر گاتهام بگیرند!
ادامه مطلب
لبیک سوی مهدی راه نجات دین است/درفتنه وحوادث مشکل گشا چنین است/اندر زمانه ما دشمن پراز جنایت/اصلاح در درون کن سرمایه ات همین است/تاانقلاب مهدی یک گام آخرآمد/برنعمت ولایت بسیار آفرین است/کاشانه بصیرت لازم برای شیعه است/بهرنبرد آخر عمار همنشین است/بنگر عراق وشام واندر یمن چه باشد/ایران زسربلندی آوای سرزمین است/بهرظهور مهدی بایدکه شد مهیا/اینک زمان عزت برکل مسلمین است/

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادندواندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادندچه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبیآن شب قدر که این تازه براتم دادندقدر این سحر ها را بدانیدیک فضای معنوی و یک سفره معنوی پهن شده تا برای آخرت ذخیره کنیمدر این ماه شیطان در غل و زنجیر استماه مبارک رمضانالذی انزلت فیه القرآن هدی للناس و بینات من الهدی و الفرقانالتماس دعا داریم در این سحرهای نورانی برای شفاء مریض ها . رفع بلاها و بیماری ها و آمرزش اموات.و گشایش امور.دوش مرغی به صبح م
اولین فیلم ابرقهرمانی با محوریت یک قهرمان زن در دنیای مارول که در سال ۲۰۱۹ منتشر میشود کاپیتان مارول نام دارد که بازیگر اصلی این نقش بری لارسون برنده جایزه اسکار هست. میشه گفت این فیلم جدید رقیب همتای خود در دنیای دی سی یعنی واندر وومن هست.
داستان این فیلم قبل از اونجرز روایت میشود و فیلم در دهه ۹۰ میلادی جریان دارد که بری لارسون خلبان هواپیمای جنگی است که به نحوی به میس مارول تبدیل شده و توسط کاپیتان مارول آموزش داده میشود و سپس به کاپیتان م
اولین فیلم ابرقهرمانی با محوریت یک قهرمان زن در دنیای مارول که در سال ۲۰۱۹ منتشر میشود کاپیتان مارول نام دارد که بازیگر اصلی این نقش بری لارسون برنده جایزه اسکار هست. میشه گفت این فیلم جدید رقیب همتای خود در دنیای دی سی یعنی واندر وومن هست.
داستان این فیلم قبل از اونجرز روایت میشود و فیلم در دهه ۹۰ میلادی جریان دارد که بری لارسون خلبان هواپیمای جنگی است که به نحوی به میس مارول تبدیل شده و توسط کاپیتان مارول آموزش داده میشود و سپس به کاپیتان م

الان کمیک دکتر استرنج فیت که ترجمه شده را میذاریم
فرمت فایل .cbr هست که برای خواندنش مبتونید از نرم افزار cdisplay استفاده کنید
در سری کمیک های پرفروش marvell vs DC دنیایی به نام آمالگام درست شد که ترکیب شخصیت های مارول و دی سی بود دکتر استرنج فیت هم یکی از این شخصیت هاست
کمیک آمازون نیز از ترکیب دو شخصیت استورم و واندر وومن هست
برای گرفتن آمازون اینجا را کلیک کنید

برای گرفتن دکتر استرنج فیت یا cdisplay اینجا را کلیک کنید

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادندواندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند
بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردندباده از جام تجلی صفاتم دادند
چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبیآن شب قدر که این تازه براتم دادند
بعد از این روی من و آینه وصف جمالکه در آن جا خبر از جلوه ذاتم دادند
ادامه مطلب
دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند
واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند
بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند
باده از جام تجلی صفاتم دادند
چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی
آن شب قدر که این تازه براتم دادند
بعد از این روی من و آینه وصف جمال
که در آن جا خبر از جلوه ذاتم دادند
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب
مستحق بودم و این‌ها به زکاتم دادند
هاتف آن روز به من مژده این دولت داد
که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادند
این همه شهد و شکر کز سخنم می‌ریزد
اجر صبریست کز آن
چسبندگیخشک شدن مرکب روی سطح چاپی به دو صورت امکان‌پذیر است: مکانیکی و شیمیایی. چسبندگی مکانیکی موقعی واقع می‌شود که مرکب حفره‌ها و شکاف‌های سطح فیلم چاپی را پر کند . مرکب درون حفره‌ها روان‌شده و چسبندگی با سطح چاپی را ایجاد می کند. هنگام چاپ روی سطوح خیلی زبر و ناهموار مثل کاغذ و مقوا، چسبندگی مکانیکی میسر است.در عین حال، سطح خیلی صاف فیلم‌ها جای زیادی برای چسبندگی مکانیکی ندارند. میزان چسبندگی مکانیکی وقتی از مواد پرزدار به غیر پرزدار

نویسنده : اشکان ارشادی 
این خبر فوری با لحنی طنزآلود بیان میشه. 
اینترنت موبایلی وصل شد. امروز  هشتم آذر ماه  نود و هشت ۱۳۹۸ 
من اینستا و... ندارم تنها وب دارم ولی به افتخار بچه‌های « کرمانشاه و کردستان » که تا الان صبور بودند تا اینترنت وصل بشه! یه پیاله غزل « حافظ » مرتبط با اتصال نت میزنیم تو رگ !!!!
                                           واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند  « بهمون نت دادن »
بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کر
#شعر مهدوی

اینهمه رمز و مثلها را کلید
جمله اندر خانه پیغمبر است
گر بخانه در , زراه در , شوند
این مبارکخانه را در , " حیدر " است
هر که بر تنزیل , بی تاویل رفت
او بچشم راست در عین اعوراست
مشک باشد لفظ , و معنی بوی او
مشک بیبو _ ای بشر _ خاکستر است !
مر نهفته دختر تنزیل را -
معنی و تاویل " حیدر " شوهر است
مشکل تنزیله بی تاویله او
بر گلوی دشمن دین خنجر است
ای گشاینده در خیبر , قرآن -
بی گشایش های خوبت خیبر است
وین گشایش را نمایش در عدد,
هرشب و هر روز , ساعت الظهر
در مقاله امروز قصد داریم شما را با روش های ثبت نام بورس آشنا نماییم. بورس کلمه‌ ای فرانسوی است و به معنای کیف پول در آن زبان می‌ باشد. پیدایش این واژه به قرن پانزدهم میلادی بازمی‌ گردد که بازرگانان بلژیکی در میدانی در مقابل خانه‌ بزرگ‌ زاده‌ ای به نام واندر بورس تجمع می کردند و به خرید و فروش کالا های خود بر اساس حراج می‌ پرداختند. از آن تاریخ به بعد مکان‌ هایی که مردم در آنجا به حراج کالا می پرداختند بورس می‌ گفتند. اما تاریخچه آغاز به ک

نویسنده : اشکان ارشادی 
این خبر فوری با لحنی طنزآلود بیان میشه. 
اینترنت موبایلی وصل شد. امروز  هشتم آذر ماه  نود و هشت ۱۳۹۸ 
من اینستا و... ندارم تنها وب دارم ولی به افتخار بچه‌های « کرمانشاه و کردستان » که تا الان صبور بودند تا اینترنت وصل بشه! یه پیاله غزل « حافظ » مرتبط با اتصال نت میزنیم تو رگ !!!!
                      واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند  « بهمون نت دادن »

بورس چیست؟

بورس بازاری است که درآن دارایی های مختلف مورد معامله قرار می گیرد.
واژه بورس از نام خانوادگی فردی به نام  " واندر بورس“ اخذ شده.
 وی در اوایل قرن پانزدهم در شهر بروژ در بلژیک می زیسته. 
صرافان شهر در مقابل خانه ی او گرد می آمدند و به داد و ستد کالا، پول و اوراق بهادار    می پرداختند.
نام وی بعدها به کلیه ی اماکن اطالق شد که محل داد و ستد پول و کالا و اسناد مالی وتجاری بوده است.

«بورس اوراق بهادار» به معنی یک بازار متشکل و رسمی سر
درمان زخم های دهانی با بره موم
طبق تحقیقات انجام شده در انگلستان در سال 1995 توسط فیلیپ واندر
با استفاده از عصاره بره موم 50 درصد ، زخم های دهانی ،
آسیب های دندانی و ضایعات التهابی و زخم های دردناک را درمان کرده است .
در این درما ن عصاره بره موم به صورت مستقیم و روزی چند بار
روی نواحی دردناک و زخم ها مالیده شد و زخم ها در عرض دو روز بهبود یافتند .
پماد بره موم و وازلین برای درما ن زخم ها و سوختگی ها
برای تهیه این پماد باید الکل یا گلیکول موجود در عصار

دانلودفیلم کاپیتان مارول Captain Marvel 2019
ژانر : اکشن | هیجان انگیز | علمی تخیلی

محصول : 2019 آمریکا

کیفیت: BluRay 1080p

کارگردان : Anna Boden, Ryan Fleck

بازیگران فیلم
Gemma Chan, Brie Larson, Mckenna Grace

خلاصه داستان فیلم کاپیتان مارول
 اولین فیلم ابرقهرمانی با محوریت یک قهرمان زن در دنیای مارول که در سال ۲۰۱۹ منتشر میشود که بازیگر اصلی این نقش بری لارسون برنده جایزه اسکار هست.
میشه گفت این فیلم جدید رقیب همتای خود در دنیای دی سی یعنی واندر وومن هست.
داست
پسرک که دغدغه نان شب  داشت،با غصه به خواب رفت.صبح، نیم خیز روی تخت نشست و چندین دقیقه به خوابی که دم صبح دیده بود فکر می کرد.با خودش می گفت چه کرده است که اینچنین زکاتش دادند؟؟مستحق بود؟؟هرگز،گوهر ذاتی داشت؟هرگز.وحشیِ دشتِ معاصی را/ دو روزی سر دهید/ تا کجا خواهد رمید؟/ آخر، شکارِ رحمت است!

با خودش زمزمه می کرد دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند،واندر آن ظلمت شب آب حیانم دادند،بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند،باده از جام تجلی صفاتم دادند..
جام تجلی
شب است 
در اسفند 
نمیدانم چندم‌اش 
مثلا زمستان است 
ولی اتاق به گرمای نوای پیانوی پیانیست اهل لهستان می‌ماند 
والدیسلاو اشپیلمن را می‌گویم
فیلمش را دیده‌ای؟
راستی آیا فیلم ما را نیز می‌سازند؟
عادی‌های دوره‌گرد کافه‌رو املت‌خور 
که داستایوفسکی میخوانند اما قهرمان‌شان رونالدینهو است
همانند قهرمان‌شان در بندند 
همانند او شاعران 
او شاعر فوتبال و آنها شاعر درون خود!
ما مست از الکل؟نه 
ما مست از بودن
از زیستن 
از خفتن 
از موسیق...
تو
برای اولین بار الان،این موقع صبح دارم معنی این شعر رو می فهممم،چه قدر عجیب

واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

باده از جام تجلی صفاتم دادند

چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی
آن شب قدر که این تازه براتم دادند

بعد از این روی من و آینه وصف جمال
که در آن جا خبر از جلوه ذاتم دادند

من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب
مستحق بودم و این‌ها به زکاتم دادند

هاتف آن روز به من مژده این دولت داد
که بد
دوش وقت سحر از سکته نجاتم دادند...
واندر آن ظلمت شب، آب هویجم دادند..

بیخود از فشفشهء پرتو وای فای کردند
تازه از غار تلگرام  نجاتم دادند

چه مبارک سحری بود و چه لاونده شبی
آن شب سرد،که این ویبره به جانم دادند

بعد از این  روی من و آینه ی وصف الکس
که در آلمان خبر از جلوه وصلم  دادند

من اگر کام روا گشتم و تویوتاسوار چه عجب
مستحق بودم و اینها به زکاتم دادند

هاتف آنروز به من مژده این وصلت  داد
که بدان جور و جفا  صبر و ثباتم دادند

این همه شهد و
این رمان بازتاب وی از ابرانسان نیچه است که داستایوفسکی فکر می کرد جدال خیر و شر در خود انسان نهفته است. این رمان آخرین اثر ناتمام از لیانید آندری یِف است.

این رمان نمایش جامعه اروپایی بورژوا در آستانه جنگ جهانی اول است. به نظر وی جهان تراژدی ترین وضعیت را به خود گرفته است. شاهکارهای ناتمام تاریخ ادبیات کم نیستند. رمان هایی که به هر دلیلی ناتمام مانده اند. به طور مثال کتاب محاکمه و قصر اثر کافکا و نوشته های آدم اول از آلبر کامو که در هنگام تصادف

و باز چون همیشه با سکوتش  بانگ می‌زد آوای خاموش خود را.
هر وقت تنهایی و غربت و بی‌پناهی به میهمانی‌اش می‌آمدند این گونه زانو در بغل داشت.
گویی دنیا با همه بزرگی برایش سلول انفرادی است.
دقائقی بصورتش چشم دوختم. پشت این چهره‌ی آرام می‌توانستم اقیانوس عمیق و متلاطمی را ببینم  که نامش را آرام  شنیده‌ام... 
به گل بوته‌ی آتش خیره شده بود. و رقص شعله را هیجان می‌بخشود.
با هر حرکت از رقصِ شعله، چهره‌اش زرد و سرخ می‌شد.
به چشمهایش که می‌نگریستی
امروز می خواهیم یک فیلم هیجان انگیز را به شما معرفی کنم. فیلم سینمایی Brightburn به تازگی منتشر شده است و در دسترس طرفداران فیلم های ترسناک قرار گرفته است. در ادامه یک سایت خوب برای دریافت ریگان ﻓﻠﻢ ﺳﻨﻤﺎ معرفی خواهم کرد.
معرفی فیلم Brightburn
این روزها که از در و دیوار بر سرمان کار ریخته است و کمتر وقت می کنیم به سینما برویم، تماشای فیلم های هیجان انگیز بسیار طرفدار دارد و به گونه ای خستگی و بی حوصلگی ما را برطرف می کند. یکی از بهترین گزینه ها در
فیلم Shazam – شزم به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ را می‌توان متفاوت‌ترین فیلم دنیای DC تا به امروز دانست اما نه بهترینِ آن. فضای فیلم بدون تردید برای تماشاگران نوجوان بسیار مناسب است و تجربه‌ای مفرح را برایشان رقم می‌زند.
شزم یکی از کهن‌ترین قهرمانانی است که در صفحات کامیک بوک به تصویر کشیده است. زمانی از نظر محبوبیت، از سوپرمن هم سبقت گرفته بود اما شباهت‌های انکارناپذیر شخصیت با سوپرمن باعث اختلاف فاوست کامیکس و دی‌سی شد. در نهایت شزم (روزگ
کوسه کنترلی پرنده
قیچی سبزی خردکن
کیسه های آب گرم Electric Warm Bag
هدست موبایل طرح گوشی
دستمال مرطوب طرح قوطی نوشابه 2عددی
پایه نگهدارنده گوشی موبایل دریچه کولر 2عددی CARMOUNT
گلس محافظ آینه ی خودرو
دستگاه سیب پوست کن دستی
کلمن دو طبقه لایت شیشه ای
صندلی تاشو مسافرتی sakata
هسته گیر سیب
ست 5 پارچه قاشق های چوبی آشپزی
بشقاب غذای کودک گیاهی طرح ماشین
کلیپس نگهدارنده کابل و سیم 2عددی
کیت کامل تاتو مجلسی درخشان شیمر 2عدد
ست قاشق چنگال مسافرتی تاشو
ست براش آرا
تسکو ، خرده فروش پیشتار در بریتانیای کبیر است. این کسب و کار که در اصل در غذا تخصص داشت ، به حوزه هایی نظیر پوشاک ، کالا های مصرفی الکترونیکی ، خدمات مالی ، خدمات اینترنتی ، و ارتباطات راه دور روی اورده است.
تسکو با سودی معادل ۲ میلیارد پوند و گردش مالی ۲۴ میلیارد پوندی ، ۳۰% از سهم بازار خوار و بار فروشی در بریتانیای کبیر ، ۱ پوند به جیب تسکو می رود ، که آن را در بازار داخلی خود ، مسلط تر از وال مارت در ایالات متحده امریکا می کند. تسکو در ماورای د
در اکثر کشورها در زمان و روز مشخص  بر اساس فرهنگ و سنت و آداب و رسوم آن کشور فستیوال
های هیجان انگیز و بسیار جذاب برگزار می گردد. این فستوالهای جذاب هر سال گردشگران
زیادی را مجذوب خود می کند. در سال 2018 در سفر به کشورهای مختلف تماشای این فستیوال
های را از دست ندهید. با الفبای سفر گذری به برخی از فستیوالها می کنیم.

آپریل- جشن آب، چیانگ
مای تایلند
در ماه آوریل، شما می توانید در جشن سال نو تایلندی،
که به جشنواره آب شهرت دارد و در چیانگ مای برگزار می
در اکثر کشورها در زمان و روز مشخص  بر اساس فرهنگ و سنت و آداب و رسوم آن کشور فستیوال
زیادی را مجذوب خود می کند. در سال 2018 در سفر به کشورهای مختلف تماشای این فستیوال

آپریل- جشن آب، چیانگ
مای تایلند

آپریل- جشن آب، چیانگ
مای تایلند

آپریل- جشن آب، چیانگ
مای تایلند

آپریل- جشن آب، چیانگ
مای تایلند

آپریل- جشن آب، چیانگ
مای تایلند

آپریل- جشن آب، چیانگ
مای تایلند
خیلی اتفاقا افتاده و داره می افته و من منتظرم همه چیز تموم بشه بعد بیام اینجا یه پست بنویسم با عنوان آنچه گذشت

بلاگ هم قدرت خدا بالاخره پیشرفت کرد و دیگه شکلک  هم براحتی میشه گذاشت.

دیشب داشتیم با جنی رویدادهای دیروز رو تحلیل میکردیم تا اینکه رسیدیم به اونجا که برای چی روز اول ندیده و نشناخته اینقدر به من اعتماد کرده بود خلاصه ش اینکه از اینکه اینقدر تصادفی همه چیز خوب پیش رفته بود هر دو راضی بودیم و من بهش گفتم واسه چیزای این مدلی هست که
برندگان جوایز کتاب ملی 2019 اعلام شد! در سخنرانی دلخراش خود برای افتتاح 70مین دوره جوایز کتاب ملی ، مدافع تحسین برانگیز و میزبان لوور برتون اظهار داشت: "این داستان پردازی است که تمدن ما را در کنار هم نگه می دارد." اکثر فینالیست ها اولین بار نامزد شدند ، این یک شب قصه گویی ، داستان های جدید بود - شبی که برندگان داستان های خود را از نحوه رسیدن به آنجا ، مبارزات و الهام بخش ها و مردم در طول مسیر گفتند.
سارا ام بروم ، برنده جایزه جایزه غیرداستانی برای خ
در این مقاله سعی شده است تا مخاطبین با تاریخچه بورس و تاریخچه بورس در ایران آشنا سازیم پس با ما همراه باشید.
تاریخچه بورس
واژه بورس از نام خانوادگی شخصی به نام “واندر بورس” اخذ شده که در اوایل قرن چهاردهم در شهر بروژ بلژیک می زیسته و صرافان شهر در مقابل خانه او گرد هم می آمدند و به دادوستد کالا، پول و اوراق بهادار می پرداختند. این نام بعدها ( ۱۳۰۹ ) به کلیه اماکنی اطلاق شد که محل دادوستد پول، کالا و اسناد مالی و تجاری بوده است.
رشد بورس سهام و
ریشه این موسیقی کردی است. قاره های جهان در رقابتی دیرینه با هم قرار دارند. مدام تاریخ را به نفع خودشان تغییر می دهند و در این میان آمریکا تا چند وقت پیش فقیرترین قاره فرهنگی هنری به حساب می آمده است. با نگاه تازه جهان به آمریکا و خصوصا کشف زندگی های ماورایی در آمریکای بومی، خیل توجهات به سمت این تمدن افزایش یافت و آثار بسیاری را به وجود آورد.موسیقی پاپ فارسی در سده ی نوزدهم میلادی و در دوره ی قاجاریه زاده شد و بعدها با از راه رسیدن رادیو ، شتابا
امروز آزمون ورودی ام را هم دادم و به طور رسمی آخرین روزم به عنوان یک دانش آموز راهنمایی بود :)
بیست و سوم، آخرین امتحان نهایی ام را که دادم، میخواستم بیایم و درباره ی این سال و دوسال قبلش بنویسم. همان شب با یکی از دوستان عزیز صحبتی پیش آمد در باب من و اخلاقیاتم. یک سری عیب ها را گفت که رویشان فکر کردم و سعی کردم تغییرشان دهم. این شد که ان موقع پست نگذاشتم.
فکر می کنم خیلی تغییر کرده ام. خیلی خیلی. احساس می کنم تغییرات این دوره ی سه ساله، از کل دوره ی
تا به حال متن کامل شعر محتشم کاشانی در باره قیام کربلا ( باز این چه شورش است که در خلق عالم است) را خوانده‌اید؟ فکر نمی‌کردم اینقدر بلند باشد. هر چند وقتی می‌خواندمش احساس می‌کردم اکثر ابیاتش را در مداحی‌ها شنیده بودم. اگر مایل بودید که بخوانیدش به ادامه مطلب رجوع کنید!

باز این چه شورش است که در خلق عالم است
باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است
باز این چه رستخیز عظیم است کز زمین
بی نفخ صور خاسته تا عرش اعظم است
این صبح تیره باز دمید از کج
خواص بره موم برای بهداشت دهان و دندان
در حقیقت بره موم درمانی طبیعی برای بیماری‌های لثه، بوی بد دهان، بیماری‌های دندان و غشای مخاطی است. به بیان ساده‌تر، بره موم دوست خوبی برای بهداشت دهان است. 
دندانپزشکی جزو حوزه‌هایی است که بره موم را به عنوان یک محصول درمانی قابل اعتماد پذیرفته ­اند. این حوزه، بیشترین تحقیقات علمی را داشته و اکنون بره موم در تخصص‌های مختلف دندانپزشکی مانند بهداشت دهان، التهاب لثه و پاتولوژی غشاهای مخاطی دهان، جراح
درود!
در این مقاله قصد معرفی و توضیح دادن درباره عصر طلایی ژانر علمی تخیلی رو دارم....
ببینید توی هر نوع ادبیاتی در یک بازه زمانی خاص اون نوع ادبیات بسیار پیشرفت میکنه و نویسنده ها و مطبوعاتی رو به خودش میبینه که باعث میشن اون نوع ادبیات یا همان ژانر خودمان بسیار بین مردم دیده بشه و کلا یک برتری پیدا میکنه نسبت به بقیه ژانر ها.... این بازه زمانی رو به اصطلاح میگن *عصر طلایی* (حالا چه نوشته چه نانوشته) قبل از اینکه شروع کنم و بحث رو تخصصی کنم بگم که

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها